Fåtölj england 1900-tal

Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal
Fåtölj england 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

1 200 SEK

FÅTÖLJ, England, 1900-talets andra hälft, betsad stomme, klädsel i grönt skinn, spikdekor, sitthöjd ca 30 cm

Slitage, skador, knappar saknas

893148

2021-03-24