Klubbat för:
1 000 SEK
1 200 SEK
FÅTÖLJ, England, 1900-talets andra hälft, betsad stomme, klädsel i grönt skinn, spikdekor, sitthöjd ca 30 cm
Slitage, skador, knappar saknas
893148
2021-03-24