Matbord Peter Hvidt

Matbord Peter Hvidt
Matbord Peter Hvidt
Matbord Peter Hvidt
Matbord Peter Hvidt
Matbord Peter Hvidt
Matbord Peter Hvidt
Matbord Peter Hvidt
Matbord Peter Hvidt
Matbord Peter Hvidt
Matbord Peter Hvidt
Matbord Peter Hvidt
Matbord Peter Hvidt

Klubbat för:

6 200 SEK

6 000 SEK

PETER HVIDT, matbord, 1950-tal, för Bodafors, skiva i teakfanér, benställning av ek, märkt Bodafors, Design Peder Hvidt, Mölgaard Nielsen, made in Sweden 1959, med 4 iläggsskivor á 50 cm vardera, höjd ca 73 cm, 140x120 cm

Repor och fläckar

893150

2021-03-22