Byrå England 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BYRÅ, England, 1900-talets andra hälft, 4 lådor, idegranfanér, höjd ca 79, 77x46 cm

Slitage, märken, fläckar

893168

2021-03-24