Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FOLKE OHLSSON, soffbord, "Frisco", Tingströms, Bra Bohag, 1960-tal, stämpelmärkt, höjd ca 55, 122x81 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
893182
2021-03-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner