Folke Ohlsson soffbord

Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FOLKE OHLSSON, soffbord, "Frisco", Tingströms, Bra Bohag, 1960-tal, stämpelmärkt, höjd ca 55, 122x81 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

893182

2021-03-27