Jarkko Peltonen Fantastisk fångst

Klubbat för:

55 EUR

Utropspris

150 EUR

JARKKO PELTONEN (1947-2008), "Fantastisk fångst" , olja på panel, signerad, 19 x 23 cm.

893205

2021-04-21