Kinesiska stolar

Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, Kina, 1900-tal, trä, ryggbricka med skuren dekor, sitthöjd 52 cm

Renoverade, slitage, repor, märken, lack delvis bortslipad

893225

2021-03-22