Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, Kina, 1900-tal, trä, ryggbricka med skuren dekor, sitthöjd 52 cm
Renoverade, slitage, repor, märken, lack delvis bortslipad
893225
2021-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här