H Öfverström oljemålning

H Öfverström oljemålning
H Öfverström oljemålning
H Öfverström oljemålning
H Öfverström oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Landskap, olja på pannå, signerad H Öfverström, ca 53x64 cm

smärre färgbortfall

893227

2021-03-26