Byrå Svenska Möbelfabrikerna

Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, byrå, 1950/60-tal, 3 lådor, björkfanér, beslag i mässing, märkt, höjd ca 65, 100x43 cm

Märken, skador

893237

2021-03-24