Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
CANAPÉ, 1800-talets slut, nyrokoko, stomme i betsad trä, skuren dekor, djuphäftad rygg, textilklädsel, sitthöjd ca 45, längd ca 150, höjd ca 105 cm
Bruksslitage, fläckar
893239
2021-03-28