Canapé

Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

CANAPÉ, 1800-talets slut, nyrokoko, stomme i betsad trä, skuren dekor, djuphäftad rygg, textilklädsel, sitthöjd ca 45, längd ca 150, höjd ca 105 cm

Bruksslitage, fläckar

893239

2021-03-28