Bord 1950-tal Hans Agne Jakobsson
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, bord nr 809, 1950-tal, vitlackerade ben, list fanérad i teak, bordsskiva med dekor av mönster, undertill med etikett, höjd ca 41, 36x30 cm
Slitage, skiva med mindre skada
893243
2021-03-24