Carl Fagerlund "Bubblan"

Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, "Bubblan", kupa i brunt glas, fäste och kedja i mässing, höjd ca 36, exkl kedja, diameter ca 30 cm

Skador: Smärre slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

893248

2021-03-28