Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
SVEN HELLSTRÖM (född 1906-1997): Interiör med blomsterstilleben, signerad och daterad Sven Hellström 1956, olja på pannå, ca 27x41 cm
893255
2021-03-22