Sven Hellström

Sven Hellström
Sven Hellström
Sven Hellström
Sven Hellström
Sven Hellström
Sven Hellström

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SVEN HELLSTRÖM (född 1906-1997): Interiör med blomsterstilleben, signerad och daterad Sven Hellström 1956, olja på pannå, ca 27x41 cm

893255

2021-03-22