Sideboard i riopalisander

Sideboard i riopalisander
Sideboard i riopalisander
Sideboard i riopalisander
Sideboard i riopalisander
Sideboard i riopalisander
Sideboard i riopalisander
Sideboard i riopalisander
Sideboard i riopalisander
Sideboard i riopalisander
Sideboard i riopalisander
Sideboard i riopalisander
Sideboard i riopalisander

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1960/70-tal, stomme i riopalisander, svärtad benställning, centralt med tre lådor, flankerat av dörrar, invändigt med hyllplan, höjd 64, 180x53 cm

CITES-intyg från Jordsbruksverket för riopalisander medföljer

Bruksslitage, smärre repor

893256

2021-03-28