Sideboard i riopalisander
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1960/70-tal, stomme i riopalisander, svärtad benställning, centralt med tre lådor, flankerat av dörrar, invändigt med hyllplan, höjd 64, 180x53 cm
CITES-intyg från Jordsbruksverket för riopalisander medföljer
Bruksslitage, smärre repor
893256
2021-03-28