Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALFRED VON PIRKHERT, (Alfred Pirkhert)"Studionkopf", olja på pannå, signerad, 29x23 cm
UTSTÄLLD:
Nr 759 Frühjahrsausstellung 1920 (etikett a tergo)
Slitage, krackelyrer.
893271
2021-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här