Petter thoen färglitografi

Petter thoen färglitografi
Petter thoen färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 335/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm

893287

2021-03-22