Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VERA NILSSON (1888-1979): Komposition med ansikten och hus, signerad samt numrerad 124/250, ca 61x48 cm
Zustandsbeschreibung
893293
2021-03-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner