Pelarbord 19/2000-tal

Pelarbord 19/2000-tal
Pelarbord 19/2000-tal
Pelarbord 19/2000-tal
Pelarbord 19/2000-tal
Pelarbord 19/2000-tal
Pelarbord 19/2000-tal
Pelarbord 19/2000-tal
Pelarbord 19/2000-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PELARBORD, 19/2000-tal, 3-delad for, svärtad med inläggningar, höjd ca 61, 46x41 cm

Bruksspår, mindre skador

893296

2021-03-24