Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
PELARBORD, 19/2000-tal, 3-delad for, svärtad med inläggningar, höjd ca 61, 46x41 cm
Bruksspår, mindre skador
893296
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här