Golvur 1800-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1800-tal, ek, bemålad urtavla med romerska siffror samt märkt Buxton Bishop Auckland, höjd ca 207, 2 lod och pendel medföljer, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador och bortfall, torrsprickor, nyckelvev saknas
893308
2021-03-22