Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, 1800-tal, ek, bemålad urtavla med romerska siffror samt märkt Buxton Bishop Auckland, höjd ca 207, 2 lod och pendel medföljer, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador och bortfall, torrsprickor, nyckelvev saknas

893308

2021-03-22