Silverljusstakar 3 st Eric Löfman

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 3 st, silver, Eric Löfman, MGAB Uppsala, 1970-1979, fyllda bottnar, höjd ca 20 cm, en ljusstake signerad Löfman

Obetydligt slitage

893312

2021-03-28