Ragnar Parck

Ragnar Parck
Ragnar Parck
Ragnar Parck
Ragnar Parck
Ragnar Parck
Ragnar Parck

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

RAGNAR PARCK, 3 väggplaketter, dekor av tranor, signerade och märkta "äkta svensk koppar", 19,5 x 49 cm.

Sedvanligt ytslitage.

893313

2021-03-28