Klubbat för:
450 SEK
800 SEK
RAGNAR PARCK, 3 väggplaketter, dekor av tranor, signerade och märkta "äkta svensk koppar", 19,5 x 49 cm.
Sedvanligt ytslitage.
893313
2021-03-28