Ragnar Parck

Ragnar Parck
Ragnar Parck
Ragnar Parck
Ragnar Parck
Ragnar Parck
Ragnar Parck

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

RAGNAR PARCK, 4 väggplaketter, dekor av figurscener, signerade och märkta "äkta svensk koppar", 37 x 25 cm, 53,5 x 24 cm, 57 x 26 cm samt 48 x 19 cm.

Sedvanligt ytslitage.

893327

2021-03-28