Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
RAGNAR PARCK, 4 väggplaketter, dekor av figurscener, signerade och märkta "äkta svensk koppar", 37 x 25 cm, 53,5 x 24 cm, 57 x 26 cm samt 48 x 19 cm.
Sedvanligt ytslitage.
893327
2021-03-28