Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
BORDSPENDYL, LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, förgylld metall samt porslin, Lenzkirch verk, höjd 26-38 cm, nyckel medföljer
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
893328
2021-03-22