Bordslampor 1 par
2021-03-22
893337
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, alabaster, 1900-talets andra hälft, höjd inkl. sockel 36 cm
Nagg