Soffbord 1940-tal
2021-03-22
893348
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SOFFBORD, skiva i råglas, 1940-tal, fot i alm, motiv av kvinna i vass, höjd ca 58, diameter 86 cm
Stötskador, repor, missfärgning