Soffbord 1940-tal

Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFBORD, skiva i råglas, 1940-tal, fot i alm, motiv av kvinna i vass, höjd ca 58, diameter 86 cm

Stötskador, repor, missfärgning

893348

2021-03-22