Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SANDRO CHIA, (Italien, född 1946): Seated Figure, etsning, signerad, numrerad och daterad S Chia 1981, ed. 10/40, 64x48 cm
893352
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här