Klubbat för:
1 300 SEK
2 500 SEK
JAEGER OCH IMHOF, reseväckarur, 3 st, 1930/40-tal, manuella urverk
Åldersrelaterat samt bruksslitage. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funkrionen.
893356
2021-03-27