Jaeger och IMHOF Reseväckarur 3 st 1930/40-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

2 500 SEK

JAEGER OCH IMHOF, reseväckarur, 3 st, 1930/40-tal, manuella urverk

Åldersrelaterat samt bruksslitage. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funkrionen.

893356

2021-03-27