Bergére / Fåtölj

Bergére / Fåtölj
Bergére / Fåtölj
Bergére / Fåtölj
Bergére / Fåtölj
Bergére / Fåtölj
Bergére / Fåtölj
Bergére / Fåtölj
Bergére / Fåtölj
Bergére / Fåtölj
Bergére / Fåtölj

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGÈRE / FÅTÖLJ, Louis XV-stil, omkring 1900-talets mitt, betsat lövträ, skuren dekor, textilklädd, sitthöjd ca 44 cm.

Bruksslitage, senare klädsel.

893365

2021-03-28