Georg Jensen damarmbandsur
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GEORG JENSEN, "Vivianna", damur, stål, quartz (batteridriven), safirglas, modellnummer 336, serienr. 92825, formgiven Torun Bülow-Hübe, storlek m (höjd ca 48x55 mm), diameter 26,5 mm, orgialask medföljer
Slitage, märken och repor, går ej vid inskrivningstillfället, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen,
893394
2021-03-25