Anders Palmér färglitografi

Anders Palmér färglitografi
Anders Palmér färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): Komposition med får, signerade Palmér, numrerad 208/290, färglitografi, bildmått ca 27x42 cm

Ej examinerad ur ram

893399

2021-03-22