Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
ANDERS PALMÉR (född 1958): Komposition med får, signerade Palmér, numrerad 208/290, färglitografi, bildmått ca 27x42 cm
Ej examinerad ur ram
893399
2021-03-22