Karl Erik Höglund litografi

Karl Erik Höglund litografi
Karl Erik Höglund litografi
Karl Erik Höglund litografi
Karl Erik Höglund litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Skärgårdsbröllop, signerad Karl Höglund -EA, färglitografi, ca 58x87 cm

Ej examinerad ur ram

893402

2021-03-22