Lauri Nila oljemålning

Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning
Lauri Nila oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

LAURI NILA (1898-1983): "Flamenco", signerad och daterad Nila, 75-76 samt signerad a Tergo, olja på pannå, ca 34x24 cm

893403

2021-03-25