Ångvissla

Ångvissla
Ångvissla
Ångvissla
Ångvissla
Ångvissla
Ångvissla
Ångvissla
Ångvissla

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅNGVISSLA, 1900-tal, märkt S L J, mäsing och bemålat järn, höjd ca 28 cm

Slitage

893424

2021-03-25