Severin Nilson oljemålning

Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Sjölandskap, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad, 30 x 69 cm.

893425

2021-03-28