Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORD, PALLAR, 3 dlr, 1900-talets andra del, Mexico, bemålat trä, höjder ca 31-45, 34x36, 81x60 cm
Pall med lagning, slitage
893429
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här