Bord med pallar 1900-tal

Bord med pallar 1900-tal
Bord med pallar 1900-tal
Bord med pallar 1900-tal
Bord med pallar 1900-tal
Bord med pallar 1900-tal
Bord med pallar 1900-tal
Bord med pallar 1900-tal
Bord med pallar 1900-tal
Bord med pallar 1900-tal
Bord med pallar 1900-tal
Bord med pallar 1900-tal
Bord med pallar 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, PALLAR, 3 dlr, 1900-talets andra del, Mexico, bemålat trä, höjder ca 31-45, 34x36, 81x60 cm

Pall med lagning, slitage

893429

2021-03-24