Takarmatur 1960-tal

Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal
Takarmatur 1960-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKARMATUR, 1960-tal, möjligen Tyringe Konsthantverk, för 5 ljuspunkter, kromad upphängning, höjd ca 62, diameter 47 cm

Smärre nagg, en upphängningskrok saknas

893437

2021-03-27