Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
WIWEN NILSSON, halsband, Lund, 1946, sterlingsilver, klassisk modell stav/ ögla, öppen lås ögla, signerad, längd ca 64 cm, vikt ca 97.0 g
Fint bruksskick. Öglor fint skick.
893439
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här