Edition Luxe Wiwen Nilsson Halsband Lund 1946

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WIWEN NILSSON, halsband, Lund, 1946, sterlingsilver, klassisk modell stav/ ögla, öppen lås ögla, signerad, längd ca 64 cm, vikt ca 97.0 g

Fint bruksskick. Öglor fint skick.

893439

2021-03-28