Edition Luxe Wiwen Nilsson Armband Lund 1946

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WIWEN NILSSON, armband, Lund, 1946, sterlingsilver, klassisk modell stav/ ögla, öppen låsögla, signerad, längd ca 20 cm, vikt ca 27.9 g

Fint bruksskick. Någon ögla med mindre slitage.

893441

2021-03-28