Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARON GERLE (1860-1930): "Sommarnatt" (Munkbron, Stockholm), signerad och daterad Aron Gerle 1930, olja på duk, ca 60x81 cm
Lagningar
893443
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här