Aron Gerle oljemålning

Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

ARON GERLE (1860-1930): "Sommarnatt" (Munkbron, Stockholm), signerad och daterad Aron Gerle 1930, olja på duk, ca 60x81 cm

Lagningar

893443

2021-03-27