Zenith armbandsur

Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

ZENITH, armabndsur, herr, förgyllt stål, armband i brunt skinn, längd ca 22 cm

Kuntoraportti

Repor på glaset, slitage, funktionen garanteras ej

893452

Päivämäärä:

2021-03-26