Zenith armbandsur
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
ZENITH, armabndsur, herr, förgyllt stål, armband i brunt skinn, längd ca 22 cm
Kuntoraportti
Repor på glaset, slitage, funktionen garanteras ej
893452
Päivämäärä:
2021-03-26