merete Herrström oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MERETE HERRSTRÖM (f. 1945): macka med prickig korv, olja på duk, signerad samt daterad Meete Herrström 1970, olja på duk, ca 27x22 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Ramen sitter löst
893453
2021-03-27