merete Herrström oljemålning

merete Herrström oljemålning
merete Herrström oljemålning
merete Herrström oljemålning
merete Herrström oljemålning
merete Herrström oljemålning
merete Herrström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MERETE HERRSTRÖM (f. 1945): macka med prickig korv, olja på duk, signerad samt daterad Meete Herrström 1970, olja på duk, ca 27x22 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ramen sitter löst

893453

2021-03-27