Såssnipa

Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa
Såssnipa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

SÅSSNIPA, rokokostil, oidentiferad mästare, Tyskland, omkring år 1900, svenska importstämplar, mått 16x6x8 cm, vikt 112 g

Åldersrelaterat skick med smärre lagningar

893456

2021-03-28