A Michelsen Köpenhamn / København

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

A MICHELSEN, Köpenhamn / København, 1962, bägare, konturerad form, graverad dekor, sterlingsilver, förgylld insida, svenska importstämplar med svensk kontrollstämpel, diameter 7, höjd 6 cm, vikt 110 g

Framstår i gott skick

893460

2021-03-28