Jens Fänge "Kartusch"

Jens Fänge
Jens Fänge
Jens Fänge
Jens Fänge

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JENS FÄNGE (Sverige, Född 1965): "Kartusch", akryl och olja på pannå, signerad och daterad -97 á tergo, 40,5 x 50,5 cm.

893463

2021-03-28