Matta, Sverige, 1950-tal

Matta, Sverige, 1950-tal
Matta, Sverige, 1950-tal
Matta, Sverige, 1950-tal
Matta, Sverige, 1950-tal
Matta, Sverige, 1950-tal
Matta, Sverige, 1950-tal
Matta, Sverige, 1950-tal
Matta, Sverige, 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, Sverige 1950-tal, rya, geometrisk dekor i blått, rosa, ljusgrönt, grått och vitt, originalfransar, 157 x 240 cm

Slitage, renoverad

893466

2021-03-24