Skrivbord, 1920/30-tal
Klubbat för:
9 600 SEK
12 000 SEK
SKRIVBORD, Art Deco, fristående, fanerat med valnöt och jakaranda, träskuren dekor, fyra lådor, draghandtag i mässing, höjd 76,5, 150 x 77 cm
Bruksslitage, ställvisa torrsprickor och fanérskador, invändig lins saknas
893471
2021-04-18