Skrivbord, 1920/30-tal

Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal
Skrivbord, 1920/30-tal

Klubbat för:

9 600 SEK

12 000 SEK

SKRIVBORD, Art Deco, fristående, fanerat med valnöt och jakaranda, träskuren dekor, fyra lådor, draghandtag i mässing, höjd 76,5, 150 x 77 cm

Bruksslitage, ställvisa torrsprickor och fanérskador, invändig lins saknas

893471

2021-04-18