Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
SKOLPLANSCHER, 12 st, Årstiderna, tidigt 1900-tal, litografiska tryck, rullar med träslister, ca 86x136 cm
Slitage, fläckar
893474
2021-03-28