Skolplansch

Skolplansch
Skolplansch
Skolplansch
Skolplansch
Skolplansch
Skolplansch

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

SKOLPLANSCHER, 12 st, Årstiderna, tidigt 1900-tal, litografiska tryck, rullar med träslister, ca 86x136 cm

Slitage, fläckar

893474

2021-03-28