Spegelram sengustaviansk
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGELRAM, förgylld och bemålad, omkring år 1800, sengustaviansk, dekor i pastellage, krön med parställda serafer vid fyrfat i lunett, ca 162x80 cm
Glas saknas, slitage, färg- och dekorbortfall
893479
2021-03-27