Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981), komposition med torso, signerad Esaias Thorén -77, 165/300, litografi, bildmått ca 40x32 (bladmått ca 55x46) cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
893484
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här