Esaias Thorén

Esaias Thorén
Esaias Thorén

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981), komposition med torso, signerad Esaias Thorén -77, 165/300, litografi, bildmått ca 40x32 (bladmått ca 55x46) cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

893484

2021-03-28